1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои marto ги следи

 1. cele_x

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  347
  Допаѓања:
  478
  Поени од трофеи:
  270
 2. Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,835
  Допаѓања:
  3,929
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,960
  Допаѓања:
  4,670
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. DemoUser

  On your way to fame, Машко, од Скопје / Автокоманда
  Мислења:
  759
  Допаѓања:
  698
  Поени од трофеи:
  255
 5. Dinamit

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  432
  Допаѓања:
  353
  Поени од трофеи:
  280
 6. gOJDO

  Мислења:
  9,011
  Допаѓања:
  12,376
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,397
  Допаѓања:
  10,188
  Поени од трофеи:
  2,342
 8. goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,846
  Допаѓања:
  2,432
  Поени од трофеи:
  1,717
 9. Jokerski

  On your way to fame, Машко, од Во твојот ум чедо
  Мислења:
  819
  Допаѓања:
  744
  Поени од трофеи:
  290
 10. KireAMD

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  878
  Поени од трофеи:
  280
 11. Lalevskog

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  112
  Поени од трофеи:
  140
 12. Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,349
  Допаѓања:
  2,142
  Поени од трофеи:
  1,502
 13. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,832
  Допаѓања:
  5,014
  Поени од трофеи:
  2,312
 14. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,200
  Допаѓања:
  25,526
  Поени од трофеи:
  2,342
 15. smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,995
  Допаѓања:
  3,385
  Поени од трофеи:
  1,812
 16. STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,439
  Допаѓања:
  2,195
  Поени од трофеи:
  1,707
 17. Tehnologiva

  Practice makes perfect, Машко, 22
  Мислења:
  1,361
  Допаѓања:
  1,116
  Поени од трофеи:
  492
 18. tomaso

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Битола
  Мислења:
  1,048
  Допаѓања:
  1,545
  Поени од трофеи:
  612
 19. toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,114
  Допаѓања:
  4,182
  Поени од трофеи:
  1,702
 20. uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,773
  Допаѓања:
  4,327
  Поени од трофеи:
  1,752