• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од MartinT

 1. M

  Лични податоци на неколку илјади студенти се шират по и-мејл

  Ќе сака некој да ми ја прати базава во приватна порака?
 2. M

  Дали финтава навистина е точна???

  Јас кога бев на одмор во грција од комшискиот ресторан вака имав интернет некое време само што јас го примав сигналот а овој на видеото го пушта... п.с. многу беше тешко да го држам телфонот и се тоа во исто место и плус цело време го центрирав накај нивниот рутер е сеа со повеќе труд можеби...
На врв Дно