1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
martinpk
Последна активност:
10 Декември 2012
Зачленет:
28 ноември 2012
Мислења:
6
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
3 Јуни 1998 (Возраст: 21)
Локација:
Охрид

Сподели

martinpk

Intern, Машко, 21, од Охрид

martinpk последен пат беше виден (како):
10 Декември 2012