1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Martinovski's Recent Activity

 1. Martinovski одговори на темата Проценка Samsung SSD 850 EVO.

  Bump 1800.

  22 Февруари 2020 во 14:32
 2. Martinovski одговори на темата Проценка Samsung SSD 850 EVO.

  Bump.

  20 Февруари 2020 во 19:22
 3. Martinovski започна нова тема:

  Parallels Desktop Pro Edition for Mac - 1 Year License

  [img] За тие што знаат што е Parallels, 1 Year License. Ви давам код, си го активирате на вашиот акаунт и слободно може да се користи...

  Форум: Продавам

  20 Февруари 2020 во 19:19