1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Martinovski

 1. enzzo

  Intern, Машко, 24
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 2. Galemk

  Intern, Машко, 24, од Tetovo
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  36
  Поени од трофеи:
  40
 3. mkademv

  Intern, 27
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. naumjaki

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 5. pettre100

  Intern, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20
 6. Spamalot

  Gaining Experience
  Мислења:
  908
  Допаѓања:
  234
  Поени од трофеи:
  355