1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
martinMK
Последна активност:
9 ноември 2018
Зачленет:
8 Август 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
14 Март 1984 (Возраст: 34)

Сподели

martinMK

Intern, Машко, 34

martinMK последен пат беше виден (како):
9 ноември 2018