1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Martinj90
Последна активност:
15 Февруари 2020 во 04:33
Зачленет:
26 Јуни 2016
Мислења:
46
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
26 ноември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Martinj90

Intern, Машко, 29

Martinj90 последен пат беше виден (како):
15 Февруари 2020 во 04:33