1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MARTIN_MKD
Последна активност:
27 Февруари 2010
Зачленет:
27 ноември 2007
Мислења:
419
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Следачи 2

Сподели

MARTIN_MKD

Intern

MARTIN_MKD последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2010