1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
martin17
Последна активност:
8 Мај 2020
Зачленет:
2 Септември 2013
Мислења:
92
Допаѓања:
93
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машко
Роденден:
21 Февруари 1991 (Возраст: 29)

Сподели

martin17

Gaining Experience, Машко, 29

martin17 последен пат беше виден (како):
8 Мај 2020