1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Marouuu
Последна активност:
16 Април 2020
Зачленет:
18 ноември 2009
Мислења:
10
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
170
Пол:
Машко

Сподели

Marouuu

Intern, Машко

Marouuu последен пат беше виден (како):
16 Април 2020