• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

markomk

Роденден
9 мај 1987 (Возраст: 33)
Прекар
marko
Професија
tehnicar
Програмски јазици
visual basic
delphy
Најчесто користени апликации
cmd

Следачи

На врв Дно