1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MarkoKomnenovic
Последна активност:
12 ноември 2010
Зачленет:
11 ноември 2010
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
26 Февруари 1984 (Возраст: 35)

Сподели

MarkoKomnenovic

Intern, 35

MarkoKomnenovic последен пат беше виден (како):
12 ноември 2010