1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

MarkoHF's Recent Activity

  1. На MarkoHF му/ѝ се допаѓа мислењето на D во темата ИТ Кариера истражување: Плати во ИТ индустријата.

    Конечно: Мапирање на ИТ индустријата во .мк ⋆ IT.mk :) Благодариме на учеството и трпението.

    11 Јуни 2019 во 16:10