1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои MarkoHF ги следи

 1. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,734
  Допаѓања:
  4,478
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. Hristijan_95

  Gaining Experience, Машко, 23, од Скопје
  Мислења:
  292
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  165
 3. xenon

  Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  9,521
  Поени од трофеи:
  1,707