1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MarkoHF
Последна активност:
29 Јуни 2020
Зачленет:
30 Септември 2008
Мислења:
847
Допаѓања:
1,119
Поени од трофеи:
375
Пол:
Машко
Локација:
Скопје - Кисела Вода
Занимање:
Internet Marketing

Сподели

MarkoHF

Practice makes perfect, Машко, од Скопје - Кисела Вода

MarkoHF последен пат беше виден (како):
29 Јуни 2020