1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
marjan.bakraceski1
Последна активност:
5 Јули 2020 во 11:57
Зачленет:
3 Јануари 2020
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
3 Јуни 1964 (Возраст: 56)

Сподели

marjan.bakraceski1

Intern, 56

marjan.bakraceski1 последен пат беше виден (како):
5 Јули 2020 во 11:57