1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MarioO
Последна активност:
12 oктомври 2008
Зачленет:
2 oктомври 2008
Мислења:
11
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
29 Јули 1992 (Возраст: 27)

Сподели

MarioO

Intern, 27

MarioO последен пат беше виден (како):
12 oктомври 2008