1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Mario.Bog

 1. iHuntSemky

  Intern, Машко, 19
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 2. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,333
  Допаѓања:
  1,001
  Поени од трофеи:
  842
 3. kocani

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. Mario Markovski

  Intern, Машко, 19
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 5. RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  135
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  90