1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mario.Bog
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 20:27
Зачленет:
15 Декември 2013
Мислења:
985
Допаѓања:
594
Поени од трофеи:
255
Пол:
Машко
Роденден:
7 Март 1994 (Возраст: 26)
Локација:
Скопје

Сподели

Mario.Bog

On your way to fame, Машко, 26, од Скопје

Mario.Bog последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Купувам моб.тел. до 300 еур., 4 Јуни 2020 во 20:27