• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Marinela

 1. M

  Кој телефон е подобар? Samsung Galaxy W или HTC Wildfire?

  Во One цената од 7.500 е за постпејд корисници на најјаката тарифа, а за во кеш е 17.500, а во ledikom е 14.150 за во кеш. Искрено не ти го препорачувам телефонов.
 2. M

  Кој телефон е подобар? Samsung Galaxy W или HTC Wildfire?

  Нема што да се мислиш, Samsung-от е закон за HTC-то. Еве споредба: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4114&idPhone2=3777
На врв Дно