• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Marija Maneva

  1. M

    Skrill (Moneybookers) - од А до Ш

    Ве молам да ме просветлите ќе ви бидам многу благодарна! Отворив виртуелна продавница на Etsy.com (продавам накит) во опцијата за плаќање ставив other, бидејќи имам skrill сметка. Но мислев дека плаќањето оди на сајтот, а потоа од таму ми праќаат на skrill, но не било така, туку купувачот...
На врв Дно