• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Mari4o

 1. M

  Компјутерски курсеви. (мала помош)

  споени мислења Немате некое мислење ? Некој чоек шо држи приватни часој ? Некој бесплатни предавања? ама да е во Битола...
 2. M

  Компјутерски курсеви. (мала помош)

  Вака... Барам некој курсеви во Битола исклучиво во Битола кој шо се поврзани со Компјутерите пример Јава Курс,HTML,XML,php,Photoshop,Flash,Visual Basic,Веб Дизајн itn....Во Битола знам дека има курсеви во Пулсар ама цената е мн висока а во Мегасофт не ми тргна работата и Интегра Инжинеринг ми е...
На врв Дно