• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
M
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • батино ако не сваќаш шали твој проблем,

  јас ти кажав колку тражат за задачи а не дека јас ке ти ја решам, воопшто не ми е за пари али никој невидена задача нема да ти реши и за џабе

  п.с. сосема утна кога ми го направи социјалниот профил, колку за твое инфо го завршив пмф а верувам и ти си таму оти само таму учат математика5, и ова да седам на нет ми е работа и ми плаќаат за тоа, не ми е дојдено до твоите 400ден, само ти наведов пример колку зимаат за задачи оти сум повеќе запознаен за тоа,

  остани ми со здравје и со среќа на факсот,
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно