1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mancevd
Последна активност:
24 Февруари 2020 во 23:57
Зачленет:
3 Февруари 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
11 ноември 1988 (Возраст: 31)

Сподели

mancevd

Intern, Машко, 31

mancevd последен пат беше виден (како):
24 Февруари 2020 во 23:57