• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од man

  1. M

    Аљооо брате зашо ми е избришана темата за алгортими може ли да ми објаснеш Пиши

    Аљооо брате зашо ми е избришана темата за алгортими може ли да ми објаснеш Пиши
На врв Дно