1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
malimali
Последна активност:
17 Декември 2019
Зачленет:
17 Јануари 2011
Мислења:
119
Допаѓања:
52
Поени од трофеи:
100

Ги следи 1

Роденден:
Јули 1

Сподели

malimali

Gaining Experience

malimali последен пат беше виден (како):
17 Декември 2019