• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од malavista

  1. malavista

    Дигитални крипто-валути: совети - подесувања (забранета трговија ако сте без права на огласување!)

    Zdravo decki , jas sum nov clen na forumot. Pozdrav do site. Sakam da kupam Bitcoins vo protivrednost od 100 $ . Imam otvoreno blockchain wallet i mtgox wallet. Od pricina sto bitcoins-te treba povtorno da gi pretvoram vo $ i da gi ispratam na edna bitcoin adresa, imam 2 prasanja : - koj...
На врв Дно