• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од MakiDzoni

  1. M

    Реална заработка на интернет

    Да преведено е и јас учествував во преводот на страната, оваа страна е направена за полесно да се информираат луѓето и сите податоци се на едно место, ако се разбираш малце барем во МЛМ тогаш нема да реагираш вака. Иначе податоците се заштитени ако сакаш да видиш иди на официалната страна и...
На врв Дно