1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
makedonija12
Последна активност:
12 Јули 2019
Зачленет:
2 Декември 2013
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Роденден:
8 Мај 1987 (Возраст: 32)

Сподели

makedonija12

Intern, 32

makedonija12 последен пат беше виден (како):
12 Јули 2019