• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од makedonfilip

  1. M

    Помош оклу skystar 2

    дали некој би можел да ми каже како да го контролирам моторот преку dvb dream . моторот е optibox dm 3800
На врв Дно