• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

makedonfilip

Роденден
август 25
Прекар
makedonfilip
Професија
profesionalec
Омилен цитат
citiram
Музика
muzikalna
Видео
youtoube.com
Програмски јазици
vo usta
Најчесто користени апликации
neke programe
Омилен спорт
sedenje
На врв Дно