1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Makedonec^'s Recent Activity

 1. На Makedonec^ му/ѝ се допаѓа мислењето на M.Pix во темата ВИП станува А1?.

  Мене од визуелен аспект ова многу ми смета. Брендинот на вип мислам дека е едно 15 години пред оној на А1 групацијата. 3Д лого, со сенки...

  21 Август 2019 во 20:22
 2. На Makedonec^ му/ѝ се допаѓа мислењето на krema во темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Не не не :D Обратно Рекет на данок :)

  21 Август 2019 во 00:29
 3. Makedonec^ одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  И данок на рекет.

  21 Август 2019 во 00:04
 4. На Makedonec^ му/ѝ се допаѓа мислењето на -={K-O-R-U-N}=- во темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  И графички кога немаше, се продаваа за х3 од цена, исто и сега. Ако имаш од кај да купиш Pro, зимај :) Ако не, ете ти „избор“ од 700 евра...

  19 Август 2019 во 21:16
 5. Makedonec^ одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Оваквите треба да ги реметиме групно. Да му звониме сите на огласот и да му викаме дека е ненормално скапо, пошто од вакви будали може...

  19 Август 2019 во 12:23
 6. На Makedonec^ му/ѝ се допаѓа мислењето на Angelkowsky во темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Xiaomi m365 Pro elektricen trotinet hoverbord Јас му пишав пред да стигне про верзијата кај нас и ми вика 700 евра ја му викам друже...

  19 Август 2019 во 12:21
 7. Makedonec^ одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Дај ми линк од огласот да го отерам у курац. :)

  19 Август 2019 во 01:54
 8. Makedonec^ одговори на темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Има ли некој идеја каде може да го има ПРО моделот кај нас(пошто официјалниве рекоа крај на октомври) ?

  18 Август 2019 во 20:16