1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Makedonec^
Последна активност:
16 Септември 2019 во 13:20
Зачленет:
21 ноември 2012
Мислења:
145
Допаѓања:
91
Поени од трофеи:
120
Пол:
Машко
Роденден:
5 Јануари 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Makedonec^

Gaining Experience, Машко, 31

Makedonec^ последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter, 16 Септември 2019 во 13:20