1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
makedonce
Последна активност:
6 Декември 2016
Зачленет:
12 Април 2007
Мислења:
609
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
155

Следачи 1

Веб-страна:

Сподели

makedonce

Intern

makedonce последен пат беше виден (како):
6 Декември 2016