• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

MaKe_DoNka

Роденден
4 октомври 1983 (Возраст: 38)
Професија
Дипломиран Информатичар
Програмски јазици
C++,Objected orinted proggraming
Пол
Женски

Трофеи

 1. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
 2. 15

  Femme Fatale

  w00t, скокна процентот на женски на форумот.
На врв Дно