1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

makadam's Recent Activity

 1. makadam одговори на темата Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...).

  Како долгогодишен ртв сервисер тврдам дека ЛГ се далеку понапред посњбно во екраните од сите останати производители. За старите плазма...

  11 Септември 2019 во 19:42
 2. makadam одговори на темата Чистење на Print Head (Принтер).

  Најголемата заработла на прпизводителпт е потрошниот материјал а не самиот хардвер, барем кога станува збор за принтери и плотери....

  11 Септември 2019 во 08:20