1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
makadam
Последна активност:
25 Февруари 2020 во 08:00
Зачленет:
28 Март 2011
Мислења:
19
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
70

Сподели

makadam

Intern

makadam последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 25 Февруари 2020 во 08:00