• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од maill

 1. M

  Windows- от не ми се стартува

  Дали е можно да има проблеми со матичната...
 2. M

  Windows- от не ми се стартува

  Дали некој знае за каков проблем станува збор, кога ќе го вклучам компјутерот се појавува ова на мониторот ...
На врв Дно