• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од mafomk

 1. M

  ati radeon 9200

  probav nebiva fala
 2. M

  ati radeon 9200

  zdravo imam ati radeon 9200 a imam instalirano windows7 . dali mozam nekoko da instaliram drajver za ovaa graficka mi rekoja da probam so driver za win2000 probav ama nisto. ve molam ako nekoj moze da mi kaze kako. blagodaram
На врв Дно