1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Maestro
Последна активност:
14 Јули 2019 во 17:15
Зачленет:
1 Август 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
26 Септември 1991 (Возраст: 27)

Сподели

Maestro

Intern, Машко, 27

Maestro последен пат беше виден (како):
14 Јули 2019 во 17:15