1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
maddogg
Последна активност:
12 Јули 2015
Зачленет:
30 Април 2008
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели

maddogg

Intern

maddogg последен пат беше виден (како):
12 Јули 2015