1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mackod
Последна активност:
26 Мај 2020 во 14:09
Зачленет:
28 oктомври 2016
Мислења:
22
Допаѓања:
23
Поени од трофеи:
20
Роденден:
30 Јануари 1989 (Возраст: 31)

Сподели

mackod

Intern, 31

mackod последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува тема, 26 Мај 2020 во 14:09