1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Macko0403
Последна активност:
23 Февруари 2019 at 03:18
Зачленет:
3 Март 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
4 Март 1976 (Возраст: 42)

Сподели

Macko0403

Intern, Машко, 42

Macko0403 последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2019 at 03:18