1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
maci4ka
Последна активност:
15 Декември 2010
Зачленет:
6 Јуни 2009
Мислења:
17
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Следачи 1

Сподели

maci4ka

Intern

maci4ka последен пат беше виден (како):
15 Декември 2010