1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MacedonianBoy123
Зачленет:
27 Март 2013
Мислења:
95
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко

Сподели