1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
macedonia
Последна активност:
9 Декември 2011
Зачленет:
1 Јануари 2008
Мислења:
78
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
147

Сподели

macedonia

Intern

macedonia последен пат беше виден (како):
9 Декември 2011