• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од mac206mk

  1. M

    ZTE Grand X In VS Xperia J

    ZDRAVO i jas se dvoumev za istoto no resiv za zte stvarno go drzev vo raka i lezi edno sto ne mi se svigja e zastinetosta na stakloto a drugite preformansi se besprekorni i odluciv za ZTE
На врв Дно