1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ma4e
Последна активност:
26 Јануари 2009
Зачленет:
25 Септември 2008
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
Март 5

Сподели

Ma4e

Intern

Ma4e последен пат беше виден (како):
26 Јануари 2009