1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
M6000
Последна активност:
13 Август 2019 во 14:28
Зачленет:
25 Март 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
16 Април 1978 (Возраст: 41)

Сподели

M6000

Intern, Машко, 41

M6000 последен пат беше виден (како):
13 Август 2019 во 14:28