1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат m3nka

 1. Ac3

  Intern
  Мислења:
  99
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  80
 2. Aleksandar Davkov

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. bojanabojanabojana

  Intern, Женско
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 4. Busav

  Intern, 29
  Мислења:
  595
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  265
 5. Ma4e

  Intern
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. Sanja s.

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0